Semper Fidelis Nr 4/2020

Uprzejmie informujemy naszych czytelników, że w ostatnim czasie ukazał się podwójny numer kwartalnika Semper Fidelis nr 158-159/2020.

Uprzejmie informujemy, że ukazał się ostatni tegoroczny numer kwartalnika Semper Fidelis, Nr 4 (160)/2020, który wita swoich czytelników życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a Danuta Śliwińska w artykule „Polskie Boże Narodzenie 2020” opowiada o polskiej tradycji tych świąt i jak co roku podaje ciekawe, dawne przepisy na świąteczne potrawy.

W numerze ponadto znajduje się wiele wiadomości historycznych dot. Kresów II RP, wspomnień rocznicowych, a także o osobach Śp. zasłużonych dla Kresów, którzy zmarli w ostatnim czasie. Podsumowaniem całości jest piękny i wymowny wiersz Zbigniewa Herberta zatytułowany „Przesłanie Pana Cogito”.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z informacją dotyczącą wydanego na przyszły rok Kalendarza Lwowskiego oraz prenumeraty kwartalnika Semper Fidelis na rok 2021.

Semper Fidelis 4/2018 - okładka
Kliknij na obrazek, aby przeczytać Semper Fidelis
Nr 4/2020

Przeczytaj Semper Fidelis Nr 4/2020

MKiDN - logo Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.