Semper Fidelis Nr 2-3/2020

Uprzejmie informujemy naszych czytelników, że w ostatnim czasie ukazał się podwójny numer kwartalnika Semper Fidelis nr 158-159/2020. Pomimo trudności związanych z dużymi ograniczeniami ze względu na epidemię koronawirusa, staraliśmy się zamieścić w tym wydaniu zarówno artykuły o bieżącej działalności, jak i historyczne, opisujące ważne wydarzenia związane z Kresami.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie pamiętamy o ważnych dla Polaków rocznicach, które obchodzimy teraz z dużym ograniczeniem. Od wielu miesięcy nie odbywają się regularne spotkania członków w Oddziałach i Klubach Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, nie ma możliwości zorganizowania wyjazdów do Lwowa i innych miejscowości, co utrudnia naszą działalność. Zachęcamy więc do zapoznania się z całym numerem wydanego kwartalnika, aby przynajmniej w części zrekompensować te braki i życzymy wytrwałości w oczekiwaniu na powrót do dawnej rzeczywistości.

Semper Fidelis 4/2018 - okładka
Kliknij na obrazek, aby przeczytać Semper Fidelis
Nr 2-3/2020

Przeczytaj Semper Fidelis Nr 2-3/2020

MKiDN - logo Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.